Pridať inzerát

Obsluha chladenia

TAURIS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Potravinárska 6, Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiaczákladná mes. mzda 700€ + 13% variabilná zložka, dochádzkový bonus, možnosť ďalších príplatkov napr. za zmennosť a pod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sleduje chod zverených strojov, priebeh teplôt v jednotlivých chladených priestoroch, využíva
na to aj počítačový riadiaci a registračný systém (MaR)
- podľa potreby zapína a vypína zverené stroje - chladiace kompresory, obehové čpavkové,
glykolové a vodné čerpadlá a ventilátory, kondenzátory. VTZ jednotky, a ich súčasti
- na týchto strojoch vykonáva pravidelnú predpísanú údržbu, kontrolu jeho súčastí a celkovej
funkčnosti
- v predpísaných intervaloch vymieňajú olej v chl. kompresoroch, chladiace médium dopĺňajú podľa potreby, vymieňa v predpísaných intervaloch olej vo vzduchových kompresoroch
- vykonáva čistenie kondenzátorov v pravidelných intervaloch
- spolupracuje s divíziou hygieny pri čistení výparníkov, čistí zberné vane kondenzátu a odvodné
potrubia. Demontuje a montuje textilné výustky výparníkov za účelom ich vyčistenia
- v pravidelných intervaloch kontroluje rozvody chlad. média /čpavku/ a preveruje funkčnosť
uzatváracích armatúr na strojných zariadeniach a celom rozvode
- kontroluje funkčnosť namontovaných havarijných ventilátorov
- kontroluje zabezpečovacie armatúry tlakových nádob /manometre, teplomery, a poistné ventily/
pri odchýlkach od požadovaných teplôt v jednotlivých chladených priestoroch zisťuje príčinu a
zabezpečuje čo najskoršiu nápravu, najmä ak je to z dôvodu poruchy zariadení / výpadok strojného zariadenia, ventilátora, el. mag. ventilu, poruchy v el. zariadeniach, nadmerné zamŕzanie
výparníkov/ - poruchy nahlasuje svojmu nadriadenému, alebo zmenovému technikovi údržby a
spolupracuje pri ich odstraňovaní
- nahlasuje potrebu ND, mazacích olejov, chladiacich médii a iného pomocného materiálu
potrebného k výkonu opráv, údržby a čistenia zariadení
- v pravidelných intervaloch zapisuje predpísané parametre chodu strojných zariadení – tlaky,
teploty, motohodiny a iné. O celej činnosti vedie záznam – prevádzkový denník, vypĺňa hlásenie o vykonaní preventívnej údržby, vypĺňa tlačivá predpísaných parametrov chodu zariadení
- spolupracuje pri montážach a demontážach chladiacich a ďalších zariadení súvisiacich s chladením s dodávateľskými firmami, spolupracuje pri odborných prehliadkach PZ, TZ, chladiacich zariadení a zabezpečovacích zariadení riadi sa pokynmi odborného pracovníka pri výkone prehliadok

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA do výšky 16% z ceny vozidla
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY
- Možnosť kariérneho postupu - vedúci dielne

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore

Počet rokov praxe

2

Dobrá pracovná morálka, samostatnosť pri riešení odborných úloh, ochota pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke,
pracovník na obsluhu PZ, skupiny Ae,i-nie je podmienkou-uvedené osvedčenia vieme zabezpečiť

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť patriaca do skupiny TAURIS GROUP, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potravinárska 6
979 01 Rimavská Sobota