Pridať inzerát

Administratívna výpomoc - absolvent

TAURIS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Potravinárska, Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacvariabilná zložky mzdy a platový rast
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma TAURIS a.s. Rimavská Sobota hľadá do radov svojich zamestnancov nové posily, ideálne absolventov vysokých škôl, ktorých pracovnou náplňou budú administratívne činnosti pri spracovaní mäsa a mäsových výrobkov, administratívna podpora rôznych oddelení firmy, vzdelanie v odbore potravinárstvo je výhodou, nie však podmienkou,

Práca v stabilnej potravinárskej spoločnosti s dlhodobou stradíciou na trvalý pracovný pomer s možnosťou kariérneho profesionálneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA do výšky 16% z ceny vozidla
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY
- Možnosť kariérneho postupu

Životopisy a motivačné listy zasielajte mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu,

Na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zamerané na potravinárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-dobré komunikačné schopnosti
-zodpovednosť
-flexibilita
-ochota vzdelávať sa a napredovať
-samostatnosť
-odolnosť voči stresu

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť patriaca do skupiny TAURIS GROUP, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potravinárska 6
979 01 Rimavská Sobota

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Alexandra Kováčová
E-mail: poslať životopis