Pridať inzerát

Referent nákupu

TAURIS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Potravinárska 6, Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacmesačné prémie + bonusy, po ukončení skúšobnej doby zvýšenie mzdy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K funkcii prislúchajú okrem všeobecných práv a povinností a zodpovedností uvedených v zákonníku práce, kvalifikačnom profile funkčného miesta, organizačnom a pracovnom poriadku hlavne tieto povinnosti, práva a prislúchajúca zodpovednosť:

- vystavuje objednávky a prikladá objednávky ku faktúram
- vykonávanie objednávok a ich zasielanie e – mailom
- vykonáva evidenciu objednávok
- vykonáva a zodpovedá za evidenciu reklamácií a uskutočňuje ich aktualizáciu
- podieľa sa pri príprave a vypracovaní ročného rozpočtu pre CC Nákup
- vyhodnocuje dodávateľov so zameraním na cenu , množstvo , kvalitu
- priamo sa podieľa na nákupe pomocného výrobného materiálu(plastové črevá , koreniny....)
- vykonáva a zodpovedá za mesačné hlásenie INTRASTAT (colný úrad)
- zadáva a zodpovedá za nahrávanie nových OČV do katalógu tovarov
- zadáva podnety na opravy v katalógu tovarov
- vedie a zodpovedá za evidenciu dodávateľov a za ich aktualizáciu
- vykonáva archiváciu certifikátov a špecifikácií od dodávateľov
- spolupracuje pri plnení úloh z porád CC Nákup
- spracováva poštu za CC Nákup
- vykonáva a zodpovedá za archiváciu dokumentácie v zmysle predpisov
- spolupracuje pri likvidite u pomocného výrobného materiálu na týždennej báze
- riadi skladové zásoby a zabezpečuje ich optimalizáciu (plastové črevá , koreniny....)
- vykonáva súčinnosť pre spracovanie dokumentácie na nákupe pomocného výrobného materiálu
- eviduje a spracováva urgencie platieb do dodávateľov a aktualizuje nimi likviditu na týždennej báze
- vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
- spolupracuje a poskytuje súčinnosť manažérovi CC Nákup a BU 10 , vedúcemu nákupu a riaditelovi nákupu

Bohatý sociálny program, práca v stabilnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

- Životopisy a motivačné listy zasielajte mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu,
- Na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Znalosť procesu nákupu,
- Znalosť práce v informačnom systéme ,
- Precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, komunikačné a vyjednávacie zručnosti,
-Schopnosť pracovať v tíme
- Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
- Prax v oblasti nákupu výhodou
- Užívateľská znalosť Microsoft Office (excel, Outlook, Word, PowerPoint)

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť patriaca do skupiny TAURIS GROUP, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potravinárska 6
979 01 Rimavská Sobota