Pridať inzerát

Administratívna podpora výroby

TAURIS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Potravinárska, Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacvariabilná zložky mzdy a platový rast
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma TAURIS a.s. Rimavská Sobota hľadá do radov svojich zamestnancov nové posily, ideálne absolventov vysokých škôl, ktorých pracovnou náplňou budú administratívne činnosti pri spracovaní mäsa a mäsových výrobkov, administratívna podpora rôznych oddelení firmy, vzdelanie v odbore potravinárstvo je výhodou, nie však podmienkou,

práca v stabilnej potravinárskej spoločnosti na trvalý pracovný pomer s možnosťou kariérneho profesionálneho rastu
zamestnanecké výhody-rekreačné a rekondičné aktivity, zamestnanecký benefit vo forme veľkonočných a vianočných balíčkov výrobkov, odmeny pri pracovnom a životnom jubileu, vianočné odmeny, vitamínové balíčky, karta MULTISPORT

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zamerané na potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobré komunikačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa a napredovať

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť patriaca do skupiny TAURIS GROUP, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Potravinárska 6
979 01 Rimavská Sobota