Pridať inzerát

Product owner mobilnej aplikácie Gopass / Bratislava

Tatry mountain resorts, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiacod 2000 € do 2500 € mesačná mzda /finálna výška mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do Gopass tímu nového šikovného digitálneho kolegu/kolegyňu, ktorý vie ako vytvoriť úspešnú mobilnú aplikáciu, ktorú budú naši zákazníci milovať a radi využívať.
Budeš navrhovať konkrétne vylepšenia, testovať navrhnuté riešenia, spolupracovať s vývojármi, marketingom a e-commerce oddelením. Čakajú na teba rôzne projekty z oblastí turizmu, hotelierstva, zábavných parkov a lyžiarskych stredísk.
Hlavným cieľom je rozvoj mobilnej aplikácie, webu Gopass a vytváranie riešení pre zákazníkov skupiny TMR a.s. na zlepšenie ich zážitkov počas oddychu.
Miesto výkonu práce: Bratislava, resp. Liptovský Mikuláš alebo Praha.

Práca u lídra v segmente cestovného ruchu v mladom dynamickom kolektíve.
Výhodou je flexibilný pracovný čas. Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu, resp. je možnosť Home office podľa dohody s nadriadeným. Poskytujeme rozsiahly sociálny program v rámci jednotlivých rezortov spoločnosti ( napr. možnosť lyžovania - skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod v gastronomických a ubytovacích prevádzkach spoločnosti na Slovensku, v Čechách a Rakúsku), možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rozvoja, sebarealizáciu, teambuildingy a skvelú firemnú kultúru.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Figma - Mierne pokročilý
Exponea - Mierne pokročilý
Google Optimize - Mierne pokročilý
Testovanie mobilných aplikácií - Mierne pokročilý
Hotjar - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obdobná pracovná pozícia

Počet rokov praxe

4

Ideálny uchádzač má skúsenosť s produktovým riadením a vývojom mobilných aplikácií.
Požadujeme: prax min. 4 roky na obdobnej pracovnej pozícii, aktívnu znalosť anglického jazyka - mierne pokročilý (B 1), min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, resp. vysokoškolské I. stupňa alebo II. stupňa, samostatnosť, kreativitu, orientáciu na výsledky a cieľavedomosť. Vzdelanie technického smeru je výhodou.
Pracovať bude s nástrojmi ako : Figma, Hotjar, Google Analytics, Exponea, Google Optimize ...

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov