Revenue špecialista – podpora/koordinátor systémovej infraštruktúry

Tatry mountain resorts, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 300 EUR/mesiacod 2000 € do 2300 € základná mesačná mzda /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/ kolegyňu, ktorý má skúsenosti so správou/koordináciou systémového riešenia, má analytické myslenie, základné IT znalosti a sleduje trendy v oblasti flexibilných cien, cestovného ruchu a lyžovania.
Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?
• správca/koordinátor systémového riešenia FLEXIS (riadenie dynamických cien) - rola Master user;
• zodpovednosť za procesnú dokumentáciu;
• popis funkcionalít, definície business špecifikácií a funkcionalít v súlade s požiadavkami lyžiarskych stredísk;
• školenia užívateľov;
• jednanie s dodávateľmi ;
Miesto práce: Bratislava , resp.Liberec

Práca u lídra v segmente cestovného ruchu v mladom dynamickom kolektíve.Poskytujeme rozsiahly sociálny program v rámci jednotlivých rezortov spoločnosti ( napr. skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod v gastronomických a ubytovacích prevádzkach spoločnosti).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT špecialista, vývojár

Počet rokov praxe

1

Úspešný uchádzač by mal spĺňať tieto požiadavky:
- min. stredoškolské vzdelanie - odbor technický, prípadne IT
- prax na pozícii/v oblasti: IT špecialista, vývojár min. 1 rok
- skúsenosti so správou/koordináciou systémového riešenia,
- analytické myslenie,
- ovládanie anglického a nemeckého jazyka– úroveň mierne pokročilý
- skúsenosti s projektovým riadením
- schopnosť samostatného dizajnu riešenia v nadväznosti na business zadanie
- výborné komunikačné zručnosti, schopnosť viesť rokovania s externými partnermi a internými zákazníkmi
- tímový duch, odolnosť voči stresu, samostatnosť
- záujem posúvať veci dopredu,
- schopnosť doťahovať riešenie
- vodičský preukaz typu B – aktívny vodič
- Microsoft Office – pokročilý

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov