Prevádzkový vedúci/vedúca reštauračného úseku hotel Holiday Village Tatralandia

Tatry mountain resorts, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacfinálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovať plynulý chod reštauračného úseku, vedenie tímu zamestnancov a plnenie všetkých pracovných úloh pod vedením F&B manažéra
- zodpovednosť za priebeh inventúr, pokladničnú hotovosť
- vedenie krátkych porád s personálom
- zodpovednosť za sanitáciu, dodržiavanie BOZP, HACCP
- zastrešovať kontrolu nad dodržiavaním štandardov a vopred stanovených procesov
- evidencia dochádzky, príprava podkladov k spracovaniu miezd
- riešenie zákazníckych podnetov a silná prozákaznícka orientácia
- motivácia tímu a vytváranie pozitívnej atmosféry na pracovisku, pozitívnym príkladom

Ponúkame Ti:
-Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) )
-Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová)
-ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
BlueGastro - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

2

Príjemné vystupovanie
Chuť pracovať
Flexibilita
Schopnosť prispôsobiť sa pravidlám prevádzky Práca podľa rozpisu

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov