Pridať inzerát

WEB Backend developer – Node.js

Tatry mountain resorts, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacod 1200,- /mesiac € základná mzda /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/
  • Termín nástupu: január 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Backend Developera na tvorbu webových aplikácií od základov, ktorý doplní interný developerský tím a bude dostatočne samostatný a proaktívny, aby navrhoval riešenia v rámci firmy od architektúry, výber frameworku až po samotné programovanie.
Čakajú na teba rôzne projekty z oblastí turizmu, hotelierstva, zábavných parkov a lyžiarskych stredísk.
Hlavným cieľom je navrhovanie a vytváranie riešení pre zákazníkov skupiny TMR a.s. na zlepšenie ich zážitkov počas oddychu.
Prácou z domu (tzv. home office).

Práca v atraktívnom prostredí Nízkych a Vysokých Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve. Poskytujeme možnosť lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).
Práca z domu (tzv. home office).

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

WEB Backend developer

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- prax na obdobnej pracovnej pozícii min. 3 roky
- znalosť AJ - základy
- PHP - pokročilý
- NODE.JS - pokročilý
- skúsenosti s Git, OOP
- výhodou je skúsenosť s Elastic search, React, Laravel alebo Angular

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov