Pridať inzerát

Inštruktor lyžovania / snowboardingu v Jasnej

Tatry mountain resorts, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 15 EUR/hod.hodinová mzda od 7,00 € až do 15,00 € (v závislosti od dosiahnutej licencie, praxe, zručností, bonusov pri predĺženiach atď. )
  • Termín nástupu: december 2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výučba lyžovania v lyžiarskej škole,
- výučba snowboardingu v lyžiarskej škole,
- pomocné práce v lyžiarskej škole.
Práca na dobu určitú na zimnú sezónu - na Dohodu o brigádnickej práci študentov, resp. Dohodu o vykonaní práce.

Práca v atraktívnom horskom prostredí v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry (sever & juh), v mladom dynamickom kolektíve s bohatým sociálnym programom a zamestnaneckými výhodami. Ponúkame Ti:
- SKIPASS a AQUAPASS pre Teba + 2. osobu
- poskytujeme zamestnanecké UBYTOVANIE
- ZĽAVY vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion a MNOHO ĎALŠÍCH zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy spolu so žiadosťou na našu emailovú adresu. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom pracovného pohovoru.
V prípade zhoršenia epidemiologickej situácie sa môže pohovor realizovať cez skype, resp. cez Microsoft Teams.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je vzdelanie v oblasti lyžovania alebo snowboardingu: platná licencia inštruktora lyžovania alebo snowboardingu I. II. alebo III. stupňa, prípadne duálny kurz.
Osobnostné predpoklady: pracovný entuziazmus, motivácia pre prácu v lyžiarskej škole, vysoká miera zodpovednosti pri práci s klientom lyžiarskej školy, príjemné vystupovanie a priateľské správanie ku klientom lyžiarskej školy, empatia, pozitívny vzťah k deťom, schopnosť seba reflexie, odolnosť voči stresu, tímový duch a pozitívny vzťah k horám a prírode.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov