Pridať inzerát

Projektový inžinier automatizácie a robotizácie

TATRAVAGÓNKA a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacMesačne od 1200€ (a viac v závislosti od predchádzajúcich skúsenosti)+ 50€ dochádzkový bonus, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena. Pri základnej zložke mzdy 1200€ možná priemerná mesačná mzda 1600€ a viac.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu so strojárskym vzdelaním, ktorý má skúsenosti s automatizáciou a robotizáciou z výrobného prostredia, ideálne automotive firmy.

  • Zabezpečovať riadenie jednotlivých projektov z pohľadu automatizácie a robotizácie,
  • podieľať sa na šetrení nákladov, eliminácií chýb vo výrobnom procese a podieľať sa na zvyšovaní objemu výroby zavádzaním robotov a automatov v spoločnosti Tatravagónka Poprad a pridružených sesterských firmách,
  • spolupracovať pri zavádzaní robotizovaných a automatizovaných pracovísk, podieľať sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia,
  • spolupracovať so subdodávateľskými externými organizáciami pri projektovaní nových výrobných kapacít,
  • preverovať možnosti automatizácie výroby konštrukčných podskupín vagónov a podvozkov.

  • Odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu vo výške 80€,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
  • pružná pracovná doba.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  • Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Vysokoškolské vzdelanie- technické so zameraním na strojárstvo, automatizácia/ robotizácia,
  • anglický alebo nemecký jazyk- stredne pokročilý (aktívna ústna a písomná komunikácia), ruský jazyk- výhodou,
  • SAP, Windchill- stredne pokročilý,
  • min. 3 roky prax s automatizáciou a robotizáciu v strojárskej alebo automotive firme,
  • schopnosť riešiť problémy samostatne,
  • hľadáme kandidáta, ktorý je zodpovedný, precízny s citom pre detail,
  • ochota cestovať na služobné cesty aj mimo SR,
  • práca na HPP.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015 a Strojársky výrobok roka 2016.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov