Pridať inzerát

Kuchár/-ka v Hoteli Tatra****, Bratislava (s ubytovaním)

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hotel Tatra, Námestie 1. mája, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac+ príplatky za sviatky a víkendy, + zaujímavé motivačné prémie na základe výsledkov, + ročné odmeny, + ubytovanie
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou, 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, 4-hviezdičkového hotela v centre hlavného mesta, hľadáme šikovného kuchára/-ku s chuťou a zápalom pre svoju prácu.

Práca kuchára v hoteli zahŕňa:
- príprava surovín, výroba a príprava jedál, ich aranžovanie a estetika
- dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov a štandardov, dodržiavanie predpisov HACCP,
- dodržiavanie noriem spotreby surovín,
- zodpovednosť za skladové zásoby surovín, ich stav a objednávanie v spolupráci s kolegami z F&B, inventúry a pod.
- spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela.

- príjemná a kreatívna práca v mladom kolektíve,
- stabilná práca v silnej spoločnosti,
- možnosť sebarealizácie,
- férové podmienky = dohodnutá mzda v plnej výške na páske + príplatky za sviatky a víkendy
- UBYTOVANIE PRIAMO V HOTELI
- zľavy na služby v hoteloch v rámci spoločnosti TATRA UNITED CORPORATION a.s.
- Multisport karta
- možnosť parkovania priamo v hoteli

Vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy na pozíciu kuchára v našom hoteli. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, cestovný ruch

Počet rokov praxe

2

- pozitívny a poaktívny prístup k práci,
- ochota, spoľahlivosť a zodpovednosť,
- zmysel pre poriadok a čistotu

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nám. 1. mája č. 5
811 06 Bratislava