Pridať inzerát

Zástupca vedúceho výroby

TATRA TEXTIL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Popradská 224, Hozelec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacPonúkame: dovolenkové a vianočné odmeny, stravné kupóny Vzrušujúcu výzvu v inovatívnom prostredí s veľmi dobrou pracovnou atmosférou Prémie v závislosti od kvalifikácie a skúseností. Ponúkame tiež bonus založený na výkone
  • Termín nástupu: September 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora riadenia výroby
Účasť na výrobe a vývoji výrobkov
Vypracovanie základných poznatkov o materiáloch, ktoré sa majú použiť
Podpora plánovania výroby
Optimalizácia výrobných procesov
Definícia a súlad s normami kvality a kontrolnými procesmi
Vypracovanie opatrení týkajúcich sa zabezpečenia kvality surovín
Sprievodné investičné a optimalizačné projekty

Prémie v závislosti od kvalifikácie a skúseností. Ponúkame tiež bonus založený na výkone.

Spoločnosť Goldeck Textil GmbH stojí už 70 rokov za inovatívnymi riešeniami pre domáci textil, spacáky, odevy a izolačné materiály. Naša kľúčová technológia - jedinečná izolačná technológia G-LOFT® Premium - sa úspešne používa vo všetkých oblastiach spoločnosti. Používa sa nielen v spacákoch a odevoch na ochranu pred chladom od značky CARINTHIA, ale zaručuje aj optimálnu regeneráciu v našej kolekcii postelí a vodných postelí.
Pre rozšírenie nášho tímu hľadáme s okamžitým nástupom do našej výroby rúna G-LOFT na Slovensku jedného
Zástupcu vedúceho výroby G-LOFT (ženu/muža)
S technickými znalosťami, štruktúrovaným a procesne orientovaným myslením. Tým, že budete konať cieľavedomo a proaktívne, radi prevezmete zodpovednosť, aby bol zaručený efektívny výrobný proces s maximálnou a štandardizovanou kvalitou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, odborné

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technickej, odbornej

Počet rokov praxe

10

Dôkladné technické a / alebo obchodné štúdium a / alebo niekoľkoročné profesionálne skúsenosti
Obchodné a technické znalosti
Podnikateľské myslenie, iniciatíva a schopnosť tímovej práce
Dôkladný, nezávislý a proaktívny štýl práce
Orientácia na riešenie a asertivita
Slovenčina, nemčina a angličtina
Flexibilita a ochota cestovať

Výroba spacích vakov, športového oblečenia, posteľovín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Popradská 224
05911 Hozelec

Kontakt