Pridať inzerát

Samostatná účtovníčka

TATRA REAL, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac+ odmeny (konečná mzda závisí od skúseností a schopností vybraného uchádzača)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou
- spracovanie účtovníctva viacerých spoločností vrámci skupiny (bez miezd)
- vypracovanie a podanie mesačných/štvrťročných DPH
- Kontrola účtov, správnosti, úplnosti a ich inventarizácia
- Archivácia účtovných dokladov
- Kompletná ročná závierka,ročné vypracovanie daňového priznania
- Spolupráca s audítorom

- Možný odborný rast
- Flexibilný pracovný čas
- Kancelária v centre Bratislavy
- Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie
- Pravidelné teambuildingy a iné firemné akcie
- Káva a čaje na pracovisku
- Odborné školenia a/ alebo semináre hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie ekonomického zamerania
- podmienkou sú minimálne 3-ročné pracovné skúsenosti s kompletným vedením podvojného účtovníctva
- výborné odborné znalosti a prehľad v príslušnej legislatíve (DPH,DPPO, Zákon o účtovníctve)
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť v práci, samostatné myslenie
- výhodou je ovládanie práce s účtovným programom Omega a Navision, nie je však podmienkou

Inzerujúca spoločnosť je developerská a investičná skupina so zameraním na prenájom nehnuteľností, realizáciu developerských projektov a správu vlastných administratívnych a obchodných objektov. Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 1992 a má na trhu stabilné postavenie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov