Pridať inzerát

Kuchár

Tatra Gastro Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1250EUR v čistom, tringelty a osobné príplatky ťa čakajú tiež
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná prevádzka plná poctivého jedla hľadá posily. Chceš ňou byt ty? Sme dobrý kolektív, práce máme dosť, nezatvárame ani počas Covidu. Budeš variť dobrý produkt, piť dobrú kávu a čo nevieš tak Ťa radi naučíme. Pridaj sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním reštaurácií, hotelov, cateringových služieb ako aj importom vybraných potravín zo zahraničia a ich následnom predaji v rámci retail&horeca segmentu. www.tgg.sk