Pridať inzerát

Kuchár

Tatra Gastro Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ždiar - Strednica, Ždiar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacmzda pri nástupe od 800-1 200 EUR v ČISTOM - podľa skúsenosti, tringelty, podiel na výkone prevádzky
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si doma v klasike, ale máš rad zmenu v podobe street food? Potom si na správnej adrese! Lyžiarske stredisko Skicentrum Strednica v Ždiari prechádza výraznými zmenami a keď chceš byť pri nich, tak neváhaj a poď k nám. Variť sa bude tradičná stredoeurópska kuchyňa, pekná, vyladená z poctivých surovín ale aj modernejšie jedlá či už v podobe street food alebo grilu - grilujeme na prémiovom Green Egg grile. Prihlás sa a buď súčasťou novej Strednice v Ždiari!

- školenia v prémiových prevádzkach na Slovensku ako aj v Česku (primárne Praha)
- množstvo zliav na naše produkty v predajni ako aj u našich partnerov
- možnosť neustáleho vzdelávania sa
- pravidelné návštevy gastro veľtrhov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa na dennej báze
- profesionálny prístup k práci

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním reštaurácií, hotelov, cateringových služieb ako aj importom vybraných potravín zo zahraničia. Viac info www.tatragastrogroup.sk

Adresa spoločnosti

L.Svobodu 58
05801 Poprad