Pridať inzerát

Riaditeľ /-ľka pre luxusné SPA & wellness

Tatra Cruise Services, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacRočné odmeny na základe hospodárskych výsledkov.
  • Termín nástupu: 07. 2021, príp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme kandidata na pozíciu riaditeľa/ riaditeľky spoločnosti, zastrešujúcej viaceré luxusné prevádzky SPA na Slovensku.

Riaditeľ /-ka bude dohliadať na všetky aspekty prevádzky kozmetických, fitness a wellness služieb.

Veľký dôraz kladený na znalosť slovenskej legislatívy pre daný odbor, pokrytie nariadení, nárokov, štandardov, potrebných školení, tréningov, hygieny a pod.

Už vopred upozorňujeme na potrebu (nutnosť) pravidelného cestovania na spomínané prevádzky v rámci SR, napriek lokáciii pozície v Bratislave.

Od kandidáta sa očakáva medzinárodná prax z luxusných spa, plynulá znalosť angličtiny, orientácia na výsledok, empatická a kreatívna osobnosť s chuťou robiť veci tak dobre, ako sa len dajú.

Medzi jeho základné povinnosti patrí riadenie zamestnancov, dohľad nad údržbou zariadení, tvorba rozpočtov a tvorba marketingových a propagačných kampaní. Povinnosti spojené s personálom zahŕňajú prijímanie, školenie a plánovanie zamestnancov, čiže zosumarizované:

a) účinné a efektívne riadenie dvoch luxusnych prevádzok spa prevádzok,
b) zabezpečiť výber nižšieho manažmentu pre jednotlivé prevádzky; riadenie výberu ostatných zamestnancov;
c) riadiť a kontrolovať prácu vedúcich pracovníkov a ostatných zamestnancov zamestnávateľa;
d) efektívne zabezpečovať odborné školenia personálu v oblasti poskytovania wellness služieb;
e) navrhovať obchodnú stratégiu na predaj wellness a športovo-relaxačných služieb vrátane cenotvorby;
f) business development, navrhovať marketingovú stratégiu vrátane vernostného systému;
g) optimalizovať činnosti na prevádzkach;
h) odstraňovať nedostatky ohrozujúce riadny chod prevádzok;
i) aktualizovať prevádzkové poriadky pre všetky prevádzky a akékoľvek ďalšie dokumenty vyžadované podľa platnej legislatívy na jednotlivých prevádzkach;
j) zabezpečiť bezpečnostný poriadok pre zamestnancov ako aj návštevníkov prevádzok;
k) vypracovanie ročného finančného plánu pre všetky prevádzky jednotlivo a za celú spoločnosť zamestnávateľa ako celok, priebežne vyhodnocovať a analyzovať ekonomickú situáciu jednotlivých prevádzok, ich nákladov a výnosov, stavu zásob;
l) efektívny výber dodávateľov tovarov a služieb, zabezpečenie pravidelnej inventarizácie tovarov, majetku, cenín a hotovosti v rámci prevádzok;
m) predkladať jedinému spoločníkovi/ spoločníkom zamestnávateľa pravidelné analýzy a štatistiky výkonnosti a finančných výsledkov jednotlivých prevádzok a spoločnosti zamestnávateľa ako celku;
n) zabezpečovať vedenie riadneho účtovníctva spoločnosti, mzdovej a personálnej agendy zamestnancov.
o) a iné ad hoc úlohy, vyplývajúce z charakteru zamestnania a pozície...

Rada atraktívnych benefitov podľa interných štandardov spoločnosti.

Žiadame kandidátov, aby svoje životopisy doplnené o rozšírený profesionálny motivačný list zasielali na email agentúry. Poprosíme, aby reagovali naozaj iba v prípade, že majú v danej pozícii v texte požadované dostatočné / signifikantné skúsenosti, doložiteľné referenciami a ovládajú slovenskú legislatívu v tomto segmente.
Profily najvodnejších kandidátov predstavíme partnerskej spoločnosti, ktorá zrealizuje následne osobné pohovory s takýmito kandidátmi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Majiteľ a prevádzkovateľ viacerých luxusných či v luxusných priestoroch alebo hoteloch nachádzajúcich sa SPA a Wellness prevádzok na SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Medzinárodná prax z luxusných spa

Empatická, kreatívna, profesionálna osobnosť s orientácia na výsledok a chuťou robiť veci tak dobre, ako sa len dajú.

Organizovanie kurzov, školení a podujatí. Sprostredkovateľ služieb. Tréningová agentúra. Na trhu od r. 2000 ( od r.1998 v rámci TMM) ako exkluzívny recruitor a trainer pre niektoré svetové crusie lines companies a medzinárodné hotely. Referencie na vyžiadanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TATRA CRUSIE SERVICES s.r.o.
Nabrezna, 17
01001 Žilina