Pridať inzerát

IT analyst/ETL

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2000 € brutto pri plnom úväzku. In this case, we do not offer a single starting salary. It depends on the experience and the seniority of a candidate, and it is a subject of a partnership agreement during the selection process. Minimum starting salary: 2000 € gross in full time.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyznáš sa v databázach a chceš pracovať s dátami? Máš rád/rada technológie ako Hadoop, Cloud, Oracle?  Chceš  sa v tejto oblasti rozvíjať? U nás v DWH ti to umožníme, v tvorivom tíme. Budeš pri budovaní a rozvoji big data technológií, budeš mať možnosť robiť ETL analytika, vymýšľať veci okolo big data, veľa sa naučiť a byť v tíme kde je dobrá atmosféra.
• V tíme ETL Ťa čakajú tieto výzvy:
• dizajn, vývoj  a implementácia batch ETL procesov
• návrh a riešenie nových možností v rámci Hadoop, Oracle, Cloud...
• prieskum, testovanie, implementácia nových možností a technológií pre DWH oblasť
• ladenie a optimalizácia existujúcich riešení
• monitorovanie a prevádzka ETL procesov
• aktívna účasť pri architektonických návrhoch nových DWH riešení
• Are you familiar with databases and want to work with data? Do you like technologies like Hadoop, Cloud, Oracle? Do you want to develop yourself in this area? At DWH, we will make it possible for you, in the creative team. You will build and develop big data technologies, you will have the opportunity to do ETL analytics, invent things about big data, learn a lot and be in a team with a great atmosphere!
• The following challenges await you in the ETL team:
• design, development and implementation of batch ETL processes
• design and solution of new possibilities within Hadoop, Oracle, Cloud...
• research, testing, implementation of new possibilities and technologies for the DWH area
• debugging and optimizing existing solutions
• monitoring and operation of ETL processes
• active participation in architectural designs of new DWH solutions

• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dovolenka PLUS
• the opportunity to stand at the birth of banking innovations
• attractive career opportunities
• quality professional and personal development
• work with experienced leaders
• benefits on Tatra banka products, Tatra personal service package, loans, exchange services
• health care allowance
• contribution to supplementary pension fund
• additional holiday days

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ideálny kandidát má tieto zručnosti a skúsenosti:
• 3 a viac rokov skúseností s dátovým spracovaním (ideálne DWH, Data Engineer)
• skúsenosť s jednou s relačných databáz (Oracle, PostgreSQL, MSSQL)
• silné analytické myslenie
• inklinácia k moderným riešeniam a technológiám
• základné znalosti Linux (bash), Python, GIT, Hadoop
• zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup
• Výhodou je:
• plynulá angličtina
• skúsenosti z oblasti DWH
• vysokoškolské vzdelanie matematického/technického zamerania
• The ideal candidate has the following skills and experience:
• 3 or more years of experience with data processing (ideally DWH, Data Engineer)
• experience with one with relational databases (Oracle, PostgreSQL, MSSQL)
• strong analytical thinking
• inclination to modern solutions and technologies
• basic knowledge of Linux (bash), Python, GIT, Hadoop
• responsibility, reliability, proactive approach
• The advantage is:
• fluent English
• DWH experience
• university degree in mathematics / technology

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importované ponuky
E-mail: poslať životopis