Pridať inzerát

Aplikačný špecialista

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda 1600 € brutto pri plnom úväzku. In this case, we do not offer a single starting salary. It depends on the experience and seniority of the candidate, and is the subject of a partnership agreement during the selection process. Minimum starting salary € 1600 gross in full time.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Baví Ťa práca s novými technológiami a aplikáciami? Hľadáme kolegu do tímu Aplikačnej podpory. Sme tím Aplikačných, Systémových a DevOps špecialistov, ktorí Ti poskytnú potrebnú podporu. Tímovú prácu a spoločné dosahovanie výsledkov máme v DNA. Budeš súčasťou tímu, ktorý pomáha pri zavádzaní inovácií, aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky. Sledujeme a udržujeme kvalitu prevádzkovaných aplikácií (napríklad Internet Banking, Mobile Banking, Open Banking..) a služieb dôležitých pre interných užívateľov banky ako aj klientov. Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami pri riešení prevádzkových otázok.
• Tvoja náplň práce:
• administrácia, konfigurácia a optimalizácia prevádzky zverených IT aplikácií
• správa (prevádzka, monitoring, maintenance, patch, upgrade) aplikačných serverov
• poskytovanie technickej podpory pre zverené aplikácie na L2 úrovni
• spolupráca pri identifikácii a riešení incidentov, problémov, požiadaviek s ostatnými oddeleniami
• úzka spolupráca s oddelením aplikačného vývoja a dodávateľmi
• spolupráca pri návrhu a implementácii automatizácie riešení
• identifikovanie neefektívnych prevádzkových činností
• učenie sa a zbieranie nových technológií pre rast agilného vývoja
• súčinnosť pri vzdelávaní, mentoringu, know-how sharingu
• Do you enjoy working with new technologies and apps? We are looking for a colleague to join our Application support team. Together we are a team of Application, System aned DevOps specialists, who will support you to get onboarded. Teamwork and targeting gaols is in our DNA. You will become a part of delivering innovations and attractive projects in the bank. We are responsible for keeping the quality of operating Applications (f.e. Internet Banking, Mobile Banking, Open Banking...) and services important for internal environment and clients of our bank. You will experience active cooperation with other teams in solving operational issues.
• Your responsibilities and tasks:
• administration, configuration and optimalization of operating IT Applications
• managing (operation,  monitoring, maintenance, patch, upgrade) of application servers
• providing technical support, second level, for entrusted applications
• cooperation in identifiying and resolving incidents, problems, requests, together with other departments
• close cooperation with application developers and vendors
• participation on automatization ideas and their implementation
• identifying uneffective operating activities
• new technologies learning
• sharing know-how

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• motivačné nadštandardné ohodnotenie
• možnosť stať sa akcionárom banky
• dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS
• the opportunity to be part of a strong and successful bank
• the opportunity to stand at the birth of banking innovations
• attractive career opportunities
• quality professional and personal development
• work with experienced leaders
• benefits on Tatra banka products, Tatra personal service package, loans, exchange services
• motivational above-standard evaluation
• the opportunity to become a shareholder of the bank
• extra days off with the PLUS Holiday program

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• základná znalosť Aplikačných serverov typu Apache, Tomcat, JBoss EAP
• základná znalosť a skúsenosť s prácou a skriptovaním v UNIX/Linux/Solaris prostredí
• základná znalosť Web servisov a SOA architektúry
• základné znalosti práce s SQL nad databázou Oracle, PostgreSQL
• skúsenosti s monitorovacími nástrojmi sú výhodou (Splunk, Dynatrace, Nagios...)
• skúsenosť s kontajnerovou platformou RedHad OpenShift a prevádzkovaním aplikácií na tejto technológii sú výhodou
• skúsenosti s cloud prostredím sú vítané
• výhodou je:
• skúsenosť s prácou Aplikačného špecialistu
• znalosť ITSM procesov a ITIL
• komunikatívnosť a drive pri riešení prevádzkových problémov
• anglický jazyk
• spoľahlivosť, dôslednosť, tímovosť
• Requirements:
• basic knowledge of applications servers Apache, Tomcat, JBoss EAP
• basic knowledge and experience with scripting in UNIX/Linux/Solaris environment
• basic knowledge of Web services and SOA architecture
• basic knowledge in SQL Oracle, PostgreSQL databases
• experience with monitoring tools is nice to have (Splunk, Dynatrace, Nagios...)
• experience with containerization (RedHad OpenShift ) is nice to have
• experience with Cloude invironmente nice to have
• knowledge of ITSM and ITIL
• english on level B2 or higher
• reliability, consistency

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importované ponuky
E-mail: poslať životopis