Pridať inzerát

Venture Builder

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat sa pohybuje v rozpätí od 1200 € do 3000 € v závislosti od zručností a potvrdených skúseností kandidáta. Hľadáme rôzne úrovne seniority, ktorú rozdiskutujeme počas pracovného pohovoru.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výnimočná príležitosť pre odvážnych, húževnatých a inovatívnych ľudí. V Tatra banke staviame unikátny Venture Building tím.
• Ponúkame Ti jedinečnú možnosť byť pri vytváraní mimoriadnej zákazníckej skúsenosti prostredníctvom budovania spin-offov a nových disruptívnych riešení.
• Do novovznikajúceho tímu obsadzujeme pozície Venture Buildera na rôznych úrovniach seniority a skúseností. Budeš mať unikátnu príležitosť podieľať sa na tvorbe stratégie tohto tímu a hľadaní nových príležitosti aj za hranicami bankovníctva. Ak Ťa láka vyskúšať si, aké je to budovať start-up v korporátnom svete a vyhľadávať nové príležitosti, radi sa s Tebou stretneme. Spoločne si prejdeme všetkými fázami od identifikovania príležitostí, vyhľadávania zdrojov až po samotnú realizáciu nápadu.
• Medzi hlavné úlohy a zodpovednosti patrí:
• identifikácia a evaluácia možných príležitostí pre nové spin-offy v oblasti financií
• zodpovednosť za proces realizácie – tvorba konceptu, value proposition, príprava stratégie, hľadanie a získavanie zdrojov
• technologické riešenie a go-to-market plán
• riadenie získaných zdrojov a dosahovanie merateľného dopadu – výsledku
• identifikácia a tvorba strategických partnerstiev a komunít

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• motivačné nadštandardné ohodnotenie
• možnosť stať sa akcionárom banky
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s budovaním alebo pôsobením v start-upe
• skúsenosti so zakladaním nového biznisu s nutnosťou získať kapitál, s budovaním alebo škálovaním nového typu biznisu
• technologický background / základná znalosť technológií
• skúsenosti, znalosti a záujem o fundamentálne aspekty vybudovania a rastu firmy - koncept, value proposition
• stratégia, získanie kapitálu, technológie, značka, go-to-market a podobne
• skúsenosti s riadením zdrojov - finančných, ľudských, technických
• vynikajúca schopnosť aktívneho počúvania
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• schopnosť štrukturovanej komunikácie – verbálne aj v písomnom prejave
• schopnosť orientovať sa a komunikovať na úrovni vyššieho manažmentu
• aktívna angličtina

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov