Pridať inzerát

Brigádnik - analytik

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda 4 € na hodinu brutto.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Chcete sa podieľať na analýzach a spracovaní údajov v Raiffeisen banke? Ak áno, pridajte sa ku nám do tímu.
• Budete sa podieľať na:
• príprave a spracovaní dát a reportov
• ladení a optimalizácii riešení
• pokročilej analýze dát
• aktívnej práce na projektoch

• S Tatra bankou budeš o skúsenosť bohatší už počas školy!
• skvelá pracovná skúsenosť do tvojho životopisu, ktorá zvýši tvoj kredit na trhu práce
• podpora a otvorené dvere k zaujímavým pracovným pozíciám v Tatra banka Group po ukončení štúdia
• práca v tíme skúsených kolegov, ktorí sú pripravení zdieľať svoje skúsenosti
• podpora a pomoc od špičkových profesionálov
• pravidelná a konštruktívna spätná väzba na seba ale aj od teba na nás ;)
• získanie cenných vedomostí, skúseností a zručností
• prepojenie teórie a praxe

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

• ochota učiť sa nové veci
• znalosť práce v systémoch - MS Excel (VBA), Powerpoint, SQL
• analytické myslenie
• proaktívny prístup
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovednosť
• samostatnosť
• tvorivé myslenie

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importované ponuky
E-mail: poslať životopis