Pridať inzerát

Collateral officer

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Ponúkaný plat začína na 1200 € mesačne brutto a rastie úmerne schopnostiam/skúsenostiam a následne na rýchlosti zaučenia do zverených agend.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme kolegu do tímu Collateral office, ktorý riadi životný cyklus zabezpečení firemných úverov. Zabezpečenie, ktoré v anglickom jazyku nazývame “collateral“, predstavuje napríklad nehnuteľnosť, stroje, hotovosť, akcie, dlhopisy, komodity, pohľadávky a slúži na zmiernenie úverového rizika v prípade, že klient nie je schopný svoje záväzky splatiť.
• Collateral officer v schvaľovacom procese pripravuje dokument obsahujúci všetky zabezpečenia s hodnotami a s väzbami na úver, po schválení úveru kontroluje korektný vznik záložného práva (zmluvná dokumentácia, registrácie záložného práva vo verejných registroch) a po splatení úveru odsúhlasuje/podpisuje výmaz záložného práva. Venuje sa tiež agende poistenia.
• Keďže dáta sú pre naše rozhodovanie kľúčové, ich kvalita je veľmi dôležitá. Sledujeme ju cez sadu data quality reportov – identifikované nezhody opravujeme.
• Aktívni kolegovia sa zapájajú do projektov či zmenových procesov, ktoré prinášajú možnosti spoznať či spolupracovať s ďalšími útvarmi/kolegami.

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• možnosť rotácií v rámcí RB Group
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• motivačné ohodnotenie
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• flexibilný pracovný čas
• kombinovaná práca z kancelárie a domu s technickým vybavením (NB, mobil).

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Práca je vhodná pre kandidáta so skúsenosťami v bankovom back office ako aj analytickejšieho kandidáta so skúsenosťami v oblasti schvaľovania či vymáhania úverov.
• Radi u nás privítame aj šikovného kandidáta/kandidátku z mimo bankového prostredia, ktorý/á sa v primeranom čase dokáže naučiť všetko potrebné. Pozícia je vhodná pre absolventa, ale aj skúseného kandidáta/tku – obom profilom dokážeme nájsť u nás miesto a úlohy primerané ich skúsenostiam. Novým kolegom/kolegyniam poskytneme dostatočnú podporu – priateľský a profesionálny prístup.
• Anglický jazyk sa využíva občasne v písomnom styku (email, skupinové procedúry, zmluvy). Jeho využitie rastie so senioritou a náročnosťou úloh.

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov