Brigádnik na oddelenie marketingovej komunikácie Tatra banky

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda 4 € na hodinu brutto.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ak chceš nahliadnuť do sveta Bejby Blue - prvej digitálnej osobnosti na Slovensku, podieľať sa na príprave materiálov a správe sociálnych sietí najlepšej digitálnej banky na Slovensku, ozvi sa nám.
• Do nášho tímu hľadáme šikovného brigádnika, ktorý má chuť učiť sa nové veci a získavať skúsenosti v oblasti brand managementu a správy sociálnych sietí.
• Tvojou náplňou práce bude:
• Spolupráca s kreatívnou agentúrou pri operatívnych úlohách, ktoré sa týkajú komunikácie na sociálnych sieťach ako výpomoc online managerom
• Komunikácia s produktovými a brand manažérmi pri príprave a schvaľovaní obsahu na sociálne siete
• Podieľanie sa na zostavovaní mesačného social content plánu s online a brand manažérmi
• Aktívna účasť na pripomienkovaní obsahu na sociálne siete
• Organizovanie mesačných status reportov (v kooperácii s kreatívnou agentúrou)
• Spolupráca na operatívnych úlohách s prípravou vizuálov a komunikácie ako výpomoc brand managerom
• Operatívna agenda a výpomoc celému oddeleniu – balenie materiálov a odosielanie zásielok
• Menšie produkčné práce (dotlač pobočkových materiálov, letákov a komunikácia s kolegami z viacerých oddelení banky, komunikácia s centrálnym skladom a prehľad v skladových zásobách)
• Aktualizácia a príprava PDF cenníkov, obchodných podmienok a pod. s interným zadávateľom a kreatívnou agentúrou
• Práca na prekladoch do angličtiny a prezentáciách v angličtine

• S Tatra bankou budeš o skúsenosť bohatší už počas školy!
• skvelá pracovná skúsenosť do tvojho životopisu, ktorá zvýši tvoj kredit na trhu práce
• podpora a otvorené dvere k zaujímavým pracovným pozíciám v Tatra banka Group po ukončení štúdia
• práca v tíme skúsených kolegov, ktorí sú pripravení zdieľať svoje skúsenosti
• podpora a pomoc od špičkových profesionálov
• pravidelná a konštruktívna spätná väzba na seba ale aj od teba na nás ;)
• získanie cenných vedomostí, skúseností a zručností
• prepojenie teórie a praxe

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

• Študent magisterského štúdia marketingu, marketingovej komunikácie a príbuzných odborov.
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni.

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov