Pridať inzerát

Vedúci oddelenia platobných kariet a poistných produktov

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška mzdy je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda začína na 3000 € brutto pri plnom úväzku. Najpravdepodobnejšie sa môže hýbať v rozpätí 3000 € až 5000 €. Reálne však výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, od jeho seniority a orientácie v problematike, s ktorou bude prichádzať do kontaktu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nastavovanie cieľov vízií, ako aj roadmapy a KPIs - zodpovednosť za ich naplnenie
• produktový manažment kartových a poistných produktov a súvisiacich služieb pre všetky segmenty fyzických osôb a právnických osôb, ich vývoj a starostlivosť o existujúce produkty
• sledovanie a plnenie cieľov v oblasti profitability produktov
• riadenie celého procesu vývoja a životného cyklu produktu prostredníctvom spolupráce s manažérmi jednotlivých procesov
• zodpovednosť za riadenie operačného rizika spojeného s poskytovaním produktu
• zodpovednosť za tvorbu a plnenie digitálnej roadmapy; špecifické manažovanie a nastavovanie produktov naprieč predajnými kanálmi
• tvorba inovácií pre klientov a zodpovednosť za ich využívanie
• podpora predaja produktov – príprava kampaní, benefitov, spoluúčasť na tvorbe marketingovej komunikácie
• zodpovednosť za dosahovanie kvantitatívnych cieľov stanovených predstavenstvom
• zodpovednosť za podporu pobočkovej siete / kontaktného centra DIALOG Live formou Q&A
• účasť na regionálnych poradách, na WS v rámci pobočkovej siete a iných podujatiach

• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• možnosť rotácií v rámcí RB Group
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dovolenka PLUS

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• seniorný, „businessovo“ zameraný manažér
• vzhľadom k pravidelnej komunikácii s predstavenstvom, európskou skupinou RBI a ďalším stakeholderom – plynulá komunikácia v AJ
• koncepčne a strategicky mysliaci človek so záujmom o agilný systém práce
• výborný time-management

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov