Pridať inzerát

Remote Business Poradca

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 750 € brutto pri plnom úväzku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pracujete v oblasti obchodu, ste hrdí na svoje výsledky, ale lepšia kariérna príležitosť ešte neprišla? Máme ju pre vás pripravenú.
• Pre niekoľko ľudí, ktorí sú pripravení naučiť sa byť obchodníkom v banke, máme príležitosť sa kariérne vypracovať na Remote Bussines Poradcu na Dialogu v Prešove. Vieme zhodnotiť obchodníka vo vás a ponúknuť široké poznatky z bankového sveta. Nemusíte byť už dnes bankárom na to aby ste túto príležitosť prijali.
• Stačí ak máte rozhľad, skúsenosti s prácou s klientmi a predajom a najmä chcete rásť.
• V rámci adaptácie si prejdete všetkými pozíciami na Dialogu aby ste čo najlepšie navnímali odlišné bankové prostredie.
• Vašou primárnou pracovnou náplňou bude:
• telefonická starostlivosť o klientov banky
• komplexné vybavovanie bankových požiadaviek a poradenstvo v oblasti financií klienta
• aktívny predaj bankových produktov s cieľom maximalizácie zisku
• budovanie a udržiavanie vzťahu s klientmi

• práca v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom
• neustále zvyšovanie kvalifikácie
• možnosti kariérneho rastu
• práca pod vedením skúsených lídrov
• zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
• príspevok na zdravie
• príspevok do 3. piliera
• dni dovolenky na navyše

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredoškolské alebo Vysokoškolské vzdelanie
• skúsenosti z oblasti obchodu (akvizícia alebo starostlivosť o klientov)
• záujem zvyšovať si kvalifikáciu v bankovom sektore
• všeobecný prehľad v oblasti ekonomiky a financií
• kariérne ambície

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importované ponuky
E-mail: poslať životopis