Pridať inzerát

Brigádnik – Copywriter pre Tatra banku

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislava, Bratislava I
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hodinová mzda 4 € brutto.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Chceš využiť svoj čas naplno a už teraz pracovať v oblasti, ktorú študuješ?
• Vynikáš v práci s textom a zaujíma ťa oblasť copywritingu?
• Ponúkame Ti príležitosť začať kariéru v Tatra banke a zažiť v praxi to, čo zatiaľ poznáš len zo štúdia.
• Budeš písať pre Tatra Asset Management: informácie o finančných produktoch v našom portfóliu budeš tvorivo spracovávať do zrozumiteľných a príťažlivých textov na marketingové účely.

• dlhodobá, stabilná a časovo flexibilná brigáda
• prax vo finančnej inštitúcii
• možnosť nadviazania dlhodobej spolupráce
• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

• vhodné pre študentov vysokých škôl (zameranie na marketingovú komunikáciu alebo ekonomickú žurnalistiku výhodou).
• tvorivosť
• samostatnosť
• proaktívnosť
• thinking out of the box
• skúsenosť s prácou s textami výhodou (môžeš priniesť aj portfólio svojich prác)

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importované ponuky
E-mail: poslať životopis