Pridať inzerát

Brigáda pre šikovnú študentku v administratíve

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hodinová sadzba 4 € / hod. brutto
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent 2.,3. alebo 4. ročníka vysokej školy v Žiline a hľadáš dlhodobú brigádu v administratíve, ponúkame ti príležitosť vyskúšať si realitu finančného prostredia.
Medzi tvoje operatívne úlohy a povinnosti bude patriť:

- administratívna podpora tímu obchodníkov Tatra Leasingu
- spracovávanie pokladov a údajov
- práca s interným systémom

Ponúkame prácu na 2-3 dni v týždni, podľa toho, ako dovolí rozvrh a skúšky.
Na dovolenke počas leta sa vieme dohodnúť.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Hodinová sadzba 4 € / hod. brutto

Poúkame
- dlhodobú brigádu
- prax v stabilnej spoločnosti
- možnosť spoznať fungovanie finančného sveta

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
%link%

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov