Pridať inzerát

Vizualizuj dáta na oddelení analýz a stratégie

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1000 € brutto pri plnom úväzku.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké výzvy vás u nás čakajú?
- Náplňou tvojej práce bude pomáhať nám tvoriť aj naďalej jedny z najpútavejších a najzaujímavejších prezentácií v banke.
- Potrebujeme pomôcť s vizualizáciou nových typov dát a zároveň zabezpečiť, aby všetky naše prezentácie vyzerali rovnako dobre. Na to však potrebujeme mať poriadok v prepojeniach medzi dátami, nastaviť proces ich aktualizácie a komunikovať s ich dodávateľmi.
- Nie je to len brigáda bude na oddelení analýz a stratégie, ale obohacujúca skúsenosť, počas ktorej budú tvojimi kolegami hlavný ekonóm Tatra banky Róbert Prega a ekonomický analytik Juraj Valachy.

Čo vám ponúkame?
· Prácu, ktorá vás zviditeľní a posunie váš prezentačný level na vyššiu úroveň
· Spoluprácu s Makroanalytickým tímom Tatra banky, ktorý získal cenu pre najlepšieho forecastera za rok 2018 od magazínu Consensus Economics
· Dozviete sa veľa nových a dôležitých vecí z oblasti makroekonomiky a finančných trhov.

Trvanie pracovného pomeru je na 8 mesiacov.
Možnosť plného alebo čiastočného úväzku.
Pracovná doba je plne flexibilná.
Nástup: ihneď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1000 € brutto pri plnom úväzku.

Ďalšie benefity:
- Príjemné pracovné prostredie a milý tím spolupracovíkov
- Možnosť sebarealizácie a osobného rastu
- Kvalitný systém vzdelávania a školení motivujúce finančné ohodnotenie
- Zamestnanecké výhody (zvýhodnené využívanie produktov banky)
- Príspevok do 3. piliera
- Príspevok na zdravie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
%link%

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Zmysel pre detail
Estetické cítenie
Znalosť MS Office na pokročilej úrovni (vnorené funkcie, linkovanie dát medzi jednotlivými aplikáciami, a pod.)
Základy programovania výhodou

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov