Pridať inzerát

Risk trainee program

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda 4 € / hod. brutto
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodné pre študentov 3. - 4. ročníka vysokých škôl ekonomického a finančo-matematického zamerania.

Chceš využiť svoj čas naplno a už teraz pracovať v oblasti, ktorú študuješ?
Zaujímajú Ťa analýzy, rád pracuješ s dátami a excelom?

Ponúkame Ti príležitosť začať kariéru v Tatra banke a zažiť v praxi to, čo zatiaľ poznáš zo štúdia. Ide o jedinečný trainee program pre serióznych záujemcov o prácu v bankovom sektore, vďaka ktorému spoznáš ako funguje risk management, teda riadenie rizika v banke. Program je cielený pre študentov denného štúdia vysokých škôl s ekonomickým a finančo-matematickým zameraním.

Program trvá minimálne 12 mesiacov.Budeš sa venovať konkrétnej oblasti v rámci risk manažementu, budeš pracovať na oddelení firemných analýz. Tu sa Ti okrem Tvojich bežných denných úloh venujú kolegovia tak, aby si sa o fungovaní dozvedel čo najviac. Od začiatku máš prideleného vlastného tútora, ktorý Ťa programom sprevádza.Tvoj čas bude venovaný aj rotáciám v rámci odborov Risk Managementu. Tie majú za cieľ pomôcť Ti spoznať komplexný pohľad na fungovanie risku a banky ako takej.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzda 4 € / hod. brutto

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
%link%

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

• určené pre študentov 3. - 4. ročníka VŠ
• štúdium s ekonomickým a finančo-matematickým zameraním
• vytrvalosť, motivácia pracovať na sebe a dosahovať ambiciózne ciele
• znalosť AJ
• pokročilý Excel
• ovládanie finančno ekonomických analýz
• čítanie výkazov ziskov a strát, súvahy

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov