Pridať inzerát

Zarábaj si učením sa! (Tatra banka, Bratislava)

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Štipendium od 200 € mesačne netto, odmena za produktívnu prácu a ďalšie odmeny podľa schopností študenta.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvažuješ nad tým, čo so životom po strednej škole?
Pokračovať v štúdiu alebo ísť do práce?
S nami môžeš oboje!
Prihlás sa do Duálnej akadémie Tatra banky.
Uč sa praktické veci. Zarábaj si učením sa.

Duálne vzdelávanie v odbore Q Financie v školskom roku 2019/2020 ponúkame v spolupráci so Obchodnou akadémiou Dudova 4 v Bratislave.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.5.2019

Tatra banka ako prvá banka na Slovensku prináša možnosť duálneho vzdelávania pre študentov Obchodných akadémií a Stredných odborných škôl. Duálne štúdium v Odbore Q Financie trvá 3 roky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Štipendium od 200 € mesačne netto, odmena za produktívnu prácu a ďalšie odmeny podľa schopností študenta.

Čo môžeš získať?

- praktické skúsenosti so študentskými výhodami
- kariérny náskok
- pracovné miesto hneď po škole
- mesačný príjem od 200 € netto
- špeciálne finančné aj nefinančné bonusy pre najlepších študentov
- možnosť byť súčasťou inovatívneho programu
- školenia a podpora od odborníkov Tatra banky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
%link%

Požiadavky na zamestnanca

Aký je ideálny kandidát?

Hľadáme mladého, ambiciózneho a komunikatívneho človeka, ktorého zaujíma svet bankovníctva a chce si budovať stabilnú kariéru.

Znalosť aspoň jedného svetového jazyka je výhodou.

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov