Pridať inzerát

Event manager

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1200 € brutto pri plnom úväzku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručný opis:
Organizovanie prípravy a priebehu spoločenských a iných akcií pre interných klientov a zabezpečovanie špeciálnych projektov, Valného zhromaždenia akcionárov banky a ďalších aktivít banky.

Pracovné úlohy a zodpovednosti:

- zodpovednosť za prípravu, priebeh a vyhodnotenie interných akcií v súlade so stanoveným rozpočtom,
- negociácia podmienok, uzatváranie objednávok a zmlúv s dodávateľmi pred konaním akcie,
- účasť na všetkých akciách banky,
- vyhodnotenie akcií a návrh konceptu akcií v zmysle očakávaných cieľov,
- kompletné zabezpečenie a zodpovednosť za prípravu a priebeh špeciálnych projektov a akcií (Cena Nadácie Tatra banky za umenie a pod.),
- kompletná príprava a organizačné zabezpečenie Valného zhromaždenia akcionárov Tatra banky,
- príprava materiálov súvisiacich s akciami /návrhy, rozpočet a vyhodnotenia/
- strategické partnerstvá (sponzoring)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1200 € brutto pri plnom úväzku.

Ďalšie benefity:
- Príjemné pracovné prostredie a milý tím spolupracovíkov
- Možnosť sebarealizácie a osobného rastu
- Kvalitný systém vzdelávania a školení
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Zamestnanecké výhody (zvýhodnené využívanie produktov banky)
- Príspevok do 3. piliera
- Dni dovolenky navyše s programom Dovolenka PLUS

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
%link%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

- kreativita
- inovatívny pohľad na event management
- precíznosť a spoľahlivosť
- výborná slovenčina a pravopis
- proklientska orientácia / orientácia na výsledky / strategická obratnosť
- skúsenosť s organizáciou a produkciou eventov
- orientácia na spokojnosť interného klienta
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v stresových situáciách
- zmysel pre detail
- plánovanie
- predvídavosť
- skvelé komunikačné a organizačné zručnosti v rámci teamu, dovnútra banky a aj s externými dodávateľmi,
- flexibilita, dobrý time management
- schopnosť a chuť učiť sa nové veci

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Čulena 55
080 01 Prešov