Pridať inzerát

Poradca Raiffeisen banky pre Trenčín

Tatra banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 600 € brutto pri plnom úväzku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predstavovať bankové produkty klientom
• Poskytovať poradenstvo a pomáhať klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie
• Aktívne vyhľadávať nových klientov a oslovovať potenciálnych klientov
• Budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi, rozširovať portfólio ich služieb
• Príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom zvyšovať spokojnosť našich klientov

Finančné benefity:
· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 600 € brutto pri plnom úväzku.
· Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe
· Atraktívny provízny systém
Pre našich kolegov stále vymýšľame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu.
Budete mať k dispozícii kvalitný systém vzdelávania a školení.
Motivačné finančné ohodnotenie a zamestnanecké výhody sú u nás samozrejmosťou:
- zvýhodnené využívanie produktov banky
- príspevok do 3. piliera
- príspevok na zdravie
- dni dovolenky navyše s programom Dovolenka PLUS a iné

Informácie o výberovom konaní

Raiffeisen banka Slovensko je súčasťou Tatra banky, a. s.
Obsadzovanie voľných pozícií pre Raiffeisen banku zabezpečuje personálne oddelenie Tatra banky.
Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ak bude Váš profil vyhovovať požiadavkam, telefonicky vás pozveme na pracovný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a tešíme sa na spoluprácu s úspešnými kandidátmi
%link%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

· Príjemné vystupovanie
· Proklientská orientácia
· Veľmi dobré komunikačné schopnosti
· Ochota učiť sa
· Predajné a obchodné zručnosti
· Pozitívne myslenie

komerčná banka

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Importované ponuky
E-mail: poslať životopis