Pridať inzerát

Čašník, čašníčka / Pokladník, pokladnička

Tatiana Bokšajová - U SUSEDA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ľubotice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Ďalšie informácie budú upresnené na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky U SUSEDA v Ľuboticiach príjmeme na skrátený úväzok čašníka/pokladníka. Pracovná doba je od 10.00 do 14.00 hod.

Zároveň máme voľné miesto aj na našej novo vznikajúcej prevádzke v OC Nóvum - NA DUPĽU. Pracovná doba - krátky a dlhý týždeň 12 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reštaurácia nachádzajúca sa v nádhernom areáli Obecného domu v Ľuboticiach na Bardejovskej 29. Ponúkame domácu kuchyňu, denné menu, priestory na oslavy a svadby, vonkajšie terasy, svadobný stan a sme organizátorom aj letných kultúrnych festivalov, ktoré sa konajú v našej záhrade. Okrem toho máme ďalšiu prevádzku U SUSEDA a talianske bistro Pepperoni v OC Novum.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov