Pridať inzerát

Zmenový kuchár

Tatiana Bokšajová - U SUSEDA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: OC Novum, Námestie legionárov, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 15.2.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti v gastronómii? Navaríte tak dobrý obed, že si hostia oblížu aspoň 6 prstov z desiatich? Je pre vás varenie väčšia zábava ako pre Remyho z Ratatouille? Viete presne čo robiť v kuchyni a nie je potrebné učiť vás základy? Tak možno práve na Vás čakajú naši hostia v novej talianskej prevádzke, ktorú čoskoro otvoríme v OC Novum.

Ako by vyzeral Váš pracovný deň a čo od Vás očakávame?
- príprava denného menu a jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- servírovanie jedál
- zodpovednosť za kvalitu jedál
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- ide o dvojzmennú prevádzku

Okrem našich zákazníkov sa na Vás teší aj celá naša partia z ďalších dvoch našich prevádzok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Reštaurácia nachádzajúca sa v nádhernom areáli Obecného domu v Ľuboticiach na Bardejovskej 29. Ponúkame domácu kuchyňu, denné menu, priestory na oslavy a svadby, vonkajšie terasy, svadobný stan a sme organizátorom aj letných kultúrnych festivalov, ktoré sa konajú v našej záhrade. Okrem toho máme ďalšiu prevádzku U SUSEDA a talianske bistro Pepperoni v OC Novum.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov