Pridať inzerát

Pokladníčka/čašníčka

Tatiana Bokšajová - U SUSEDA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie legionárov, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich dvoch prevádzok - U SUSEDA v OC NOVUM v Prešove a U SUSEDA na Bardejovskej 29 v Ľuboticiach príjmeme ďalší personál.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami na danej pozícii.
Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

čašník, pokladník

Počet rokov praxe

1

Reštaurácia nachádzajúca sa v nádhernom areáli Obecného domu v Ľuboticiach na Bardejovskej 29. Ponúkame domácu kuchyňu, denné menu, priestory na oslavy a svadby, vonkajšie terasy, svadobný stan a sme organizátorom aj letných kultúrnych festivalov, ktoré sa konajú v našej záhrade.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

70
094 35 Jastrabie nad Topľou