Operátor sirupárne - jednorázový náborový príspevok 1500 EUR

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Boleráz
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 012 EUR/mesiac13 miezd za 12 mesiacov zaujímavý bonusový systém príspevky za prácu v riziku 80 EUR mesačne a príspevok za zmennosť 80 EUR pri plnom odpracovanom mesiaci
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za kvalitu a kvantitu výroby produktov ktoré na svojich linkách vyrába
• Prevádza čistenia v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote
• Prevádza predpísané vzorkovania, zaznamenáva hodnoty chodu výroby do príslušných systémov a záznamových hárkov. Reportuje svojmu nadriadenému.
• K prácam na jeho linke vydáva patričné pracovné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti Tate and Lyle
• Operátor ďalej zodpovedá za:
• Enzýmovú reakciu prebiehajúcu na linke
• Filtrácia sirupu na rotačných vákuových filtroch alebo PLF filtroch
• Čistenie sirupu na ionovýmenných staniciach
• Zahusťovanie sirupu na odparkách
• Plnenie produktu do skladových tankov
• Efektívne využívanie vody, energie a chemikálii pri výrobe produktu
• Prehľad o odpadových vodách vznikajúcich pri výrobe produktu

bezpečnosť zamestnancov je našou najvyššou prioritou!
možnosť mzdového, osobnostného a kariérneho rastu
práca v zahraničnej a stabilnej spoločnosti
príspevok na dochádzanie do práce
čerstvé ovocie na pracovisku 3x týždenne
káva/čaj/iontové nápoje sú samozrejmosťou
príspevky za darovanie krvi, pri narodení dieťaťa, voľno pri presťahovaní sa a
mnoho ďalších benefitov v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Svoje CV posielajte prosím na email: [email protected] a do subjectu emailu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov po dobu jedného roka. Po uplynutí tejto doby, bude s Vašimi údajmi naložené v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, chemické, technologické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je v vykonávaná v rizikovom prostredí, preto požadujeme dobrý zdravotný stav.
práca nie je vhodná pre ženy, nakoľko sa jedná o fyzicky náročnejšiu prácu
Znalosť SAP-u je výhodou
Práca bude vykonávaná v nepretržitej prevádzke
Dôslednosť a zodpovednosť
Technické myslenie
Schopnosť rýchlo sa učiť
Lojálnosť
Tímový hráč

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov