Operátor úpravy vody (ČOV) - jednorázový náborový bonus 1 500 EUR

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Boleráz
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 975 EUR/mesiack základnej mzde budú vyplácané všetky zákonné príplatky za zmennosť a prácu v rizikovom prostredí po odpracovanom 1 roku priznanie 13. platu a kvartálnych odmien v zmysle platnej KZ
  • Termín nástupu: 01.04.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prevádza predpísané vzorkovania, zaznamenáva hodnoty do príslušných záznamových hárkov.
• K prácam na jeho linke vydáva patričné pracovné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti Tate and Lyle
• Zodpovedá za správny chod prideleného strojnotechnologického zariadenia na oddelení energetiky v časti úpravy a prečerpávania úžitkovej, odpadovej vody a chladiacej vody, v kompresorovej stanici a regulačnej stanici plynu a to podľa zadelenia vedúceho oddelenia energetiky a majstra na oddelení energetiky
• Dbá o efektívne a hospodárne využívanie elektrickej energie, vody, stlačeného vzduchu a pomocných chemikálií

Práca v prosperujúcej potravinárskej spoločnosti
Benefity v zmysle KZ
Možnosť sebarealizácie

Svoje CV posielajte prosím na uvedený email a do subjektu napíšte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Iné formy žiadostí ako emailové, nebudú akceptované. Súčasne priložte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.
Pozícia je na zastupovanie dlhodobej PN.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

• Technické myslenie
• skúsenosti vo výrobnej spoločnosti alebo v podobnej potravinárskej výrobe
• Chuť sa učiť a zlepšovať
• Tímový hráč
• Zodpovednosť
• Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové pracovné zmeny

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov