Pridať inzerát

Operátor baliacej linky MDX - náborový bonus

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Boleráz
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 012 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy a 13. plat po 1. roku trvania pracovného pomeru, jednorázový náborový bonus 1 500 EUR brutto
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za plnenie práškových produktov, bigbagov a uskladňovanie.
• Zodpovedá za pridelené strojnotechnologické zariadenie v prevádzke a je povinný dodržiavať určené ukazovatele pri jeho obsluhe podľa pracovných inštrukcií pre jednotlivé zariadenia.
• Dbá o efektívne a hospodárne využívanie elektrickej energie, pary a pomocných chemikálií.
• Prevádza čistenia v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote.
• Je povinný upozorniť vodiča, ktorý pristavil auto na nakládku na dodržiavanie bezpečnosti práce.
• Prevádza predpísané vzorkovania, požadované údaje zaznamenáva do príslušných záznamových hárkov.
• K údržbárskym prácam vydáva patričné pracovné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti Tate and Lyle.

Práca pre potravinársky priemysel, stabilný zamestnávateľ, ktorý ponúka celoročnú prácu, OOPP, zabezpečovanie nadštandartného BOZP, nápoje na pracovisku, iontové nápoje, vitamínové balíčky, vianočné poukážky, stravná jednotka nad rámec zákona a mnoho ďalších benefitov v zmysle platnej KZ. Otázky radi zodpovieme na osobnom/online stretnutí.

K vašej žiadosti pripojte prosím aj súhlas so spracovávaním osobných údajov. Do subjektu emailu prosím uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, strojárske, elektrotechnické...

Vodičský preukaz

B

ochota pracovať v nepretržitej prevázke, v rizikovom prostredí, dobrý zdravotný stav, lojalita, pracovitosť, zodpovedný prístup k práci
Vzhľadom na to, že sa jedná o manuálnu prácu s bremenami, práca nie je vhodná pre ženu.

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov