Pridať inzerát

Asistent/ka predaja - Desigual Eurovea / Bory

Tasty,a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Eurovea, Pribinova, Ružinov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 800 EUR/měsíc700 Eur základní mzda, 100 Eur osobní ohodnocení, 140 Eur odměna při splnění prodejních cílů
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Aktivně a s úsměvem obsluhovat naše zákazníky
* Pečovat o vzhled obchodu tak, aby byly dodržovány standardy společnosti
* Neustále se vzdělávat v typologii postav a stylingu
* Práce s pokladnou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stravenky
* Zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
* Dárek k narozeninám formou poukázky na nákup oblečení
* Podpora kariérního růstu

Informace o náboru

Termín možného nástupu ihned nebo dohodou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Prodavačka, Pokladní, Módní poradkyně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Pozitivně naladěná osobnost
* Zájem o módu a módní trendy
* Týmovost

Jsme obchodní společnost provozující na slovenském a českém trhu síť obchodů Desigual. Nejdůležitější je pro nás vztah k módě a nadšení pracovat pro jednu z nejoriginálnějších módních značek na světě!