Lektor angličtiny v Poprade, Spišskej Novej Vsi alebo v Kežmarku

Target services, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,00 - 10,00 EUR/vyučovacia hodina
  • Termín nástupu: 02.09.2019
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaných ľudí, ktorých baví učenie a práca s dospelými alebo práca s deťmi a majú chuť naučiť sa inovatívne spôsoby vzdelávania. V súčasnosti máme viac ako 900 študentov a zamestnávame vyše 25 lektorov.

Cudzie jazyky (anglický, nemecký, španielsky, ruský, francúzsky a taliansky) učíme priamou metódou v kurzoch pre dospelých v jazykovej škole alebo vo firmách a odbornú angličtinu komunikačnou metódou. Lektori sa zväčša špecializujú nielen na jazyk, ale aj systém výučby, to znamená, že sú zameraní na výučbu pre dospelých alebo na výučbu pre deti. Sme exkluzívnymi partnermi spoločnosti Wattsenglish.

Hľadáme lektorov angličtiny (alebo iných jazykov) pre deti alebo pre dospelých. Na vstupnom školení vás naučíme našu metodiku a poskytneme všetky potrebné materiály.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

8,00 - 10,00 EUR/vyučovacia hodina

- možný vysoký počet odučených hodín počas celého dňa (ako plný úväzok) alebo čiastočný úväzok (vyučujeme počas celého dňa)
- flexibilný pracovný čas (každý týždeň flexi rozvrh)
- free vstupné školenie na výučbu jazykov (pre deti a pre dospelých)
- kompletne systematicky vypracované materiály a časovo-tematické plány pre lektorov výrazne uľahčujú prípravu na hodinu
- pravidelné metodické školenia a akcie organizované pre lektorov
- príjemní ľudia, priateľská atmosféra a skvelí klienti
- doplnkové dôchodkové sporenie, športové podujatia

Kontaktujte nás zaslaním vášho CV v slovenčine a motivačného listu v anglickom jazyku na info@target-skola.sk. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor v jazykovej škole TARGET v Poprade. Predpokladané ukončenie výberového procesu: 15.8.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie a vášeň pre prácu s ľuďmi - dospelými alebo deťmi
- odborné a osobnostné predpoklady na prácu pedagóga
- motivácia naučiť sa nové, inovatívne spôsoby vyučovania
- ovládanie gramatických štruktúr a plynulá znalosť jazyka
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k dospelým, resp. k deťom

Target services, s.r.o. ponúka od roku 2009 jazykové služby pre verejnosť, materské a základné školy a korporátny sektor. Od roku 2010 akreditovaná Ministerstvom školstva SR a v súčastnosti licencovaná na výučbu jazykov metódou Direct pre dospelých a teenagerov (skupinovo aj individuálne) a britský koncept detskej angličtiny Wattsenglish.

Okrem anglického jazyka vyučujeme cudzie jazyky licencovanou metódou Direct a sme partnerskou školou Jazykovej školy EMPIRE. V našom portfóliu sú všetky jazykové služby ako preklady, tlmočenie, jazykové audity a služby pre korporátny sektor.

Spoločnosť pôsobí v štyroch pobočkách v Prešovskom kraji a okrem vzdelávania ponúka prekladateľské služby a organizuje denné, resp. detské denné a pobytové tábory vo Vysokých Tatrách.

Portfólio našich jazykových služieb dopĺňa jazykové audity vo firmách a prekladateľské služby - úradné a neúradné preklady do svetových jazykov.

V roku 2017 sme otvorili detské vzdelávacie centrum Legovňa, v ktorom ponúkame kurzy technických zručností s kockami LEGO pod licenciou Brick by Brick a animačné programy pre firmy a školy.

Viac informácií o kurzoch alebo kariérnych príležitostiach nájdete na www.target-skola.sk alebo na www.legovna.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3256/15
05801 Poprad