Pridať inzerát

Recruitment asistent – Kariéra v headhuntingu

TARGET Executive Search

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacSkutočné ohodnotenie bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta. K mzde prislúcha 13. plat a tiež balík benefitov spoločnosti.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do stabilného tímu v príjemnom, komornom prostredí renomovanej headhuntingovej spoločnosti v centre Bratislavy. Pozícia je vhodná pre recruitera, špecialistu v oblasti výberov, ale aj pre špecialistu zákazníckeho servisuktorý by mal záujem venovať sa sofistikovaným výberom v oblasti Executive Search. Prípadne pre študenta posledného ročníka vysokej školy, ktorý hľadá svoju prvú prácu a mal by záujem o oblasť headhuntingu. Práca v medzinárodnej firme v atraktívnom sektore Executive Search. Denné využitie angličtiny.

Pracovná náplň:

• Vyhľadávanie kandidátov pomocou priameho oslovenia / headhuntingu, LinkedIn, Xing, odporúčaní, databázy
• Registrácia kandidátov a aktualizácia životopisov v databáze
• Koordinácia pohovorov, telefonické a osobné pohovory s vyhľadanými kandidátmi
• Príprava hodnotiacich správ z pohovorov
• Prieskum trhu so zameraním na určené sektory, regióny

• Menší kolektív, súčasť medzinárodného tímu aktívneho v regióne strednej a východnej Európy
• Možnosť ďalej sa vzdelávať a rozvíjať
• Príjemná, profesionálna atmosféra v našom tíme

Prosíme o zaslanie životopisu a krátkeho motivačného listu na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TARGET Executive Search, www.targetexecutivesearch.com, je v rakúskom vlastníctve a v regióne CEE fungujeme 28 rokov. Firma má okrem Slovenska vlastné pobočky v Čechách, v Poľsku, v Maďarsku, Rumunsku, Rakúsku a v Nemecku. Venujeme sa tzv. Executive Search formou systematického priameho vyhľadávania kandidátov - headhuntingu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Obchod, Ľudské zdoje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• 1-2 roky skúsenosti v oblasti recruitmentu, zákazníckeho servisu; záujem vybudovať si kariéru v sofistikovanej oblasti Executive Search
• Študent VŠ ideálne v 5. a vyššom ročníku štúdia so zameraním na manažment, obchod, medzinárodné vzťahy alebo HR
• Širší rozhľad v oblasti biznisu, ekonomiky
• Rodný jazyk slovenčina, veľmi dobra znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
• Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť
• Cit pre time manažment a zodpovednosť
• Znalosť MS Office

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Advisory
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov