Pridať inzerát

Výkonná asistentka / asistent vedenia spoločnosti

TARGET Executive Search

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiac1900 EUR/mesiac + ročný bonus. Skutočné platové ohodnotenie sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Uvedená suma je informatívna a vybraní kandidáti budú o ohodnotení rokovať priamo sa klientom.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Executive Assistant bude kompetentným a lojálnym partnerom (pravou rukou) vedenia spoločnosti a jej / jeho úlohou bude komplexná odborná a administratívna podpora vedenia spoločnosti, komunikácia s dodávateľmi, koordinácia služobných ciest, obchodných stretnutí, vrátane rezervácií hotelov, cestovných lístkov a iných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
Znalosť nemčiny na úrovni B2 je nevyhnutnou podmienkou.

Zodpovednosť:
• príprava prezentácií a materiálov na pracovné stretnutia, evidencia úloh a zabezpečenie plnenia stanovených termínov
• príprava písomnej korešpondencie s obchodnými partnermi (niektoré dôverné) podľa inštrukcií vedenia spoločnosti
• spracovanie podkladov a zabezpečenie ich včasného odoslanie kolegom
• koordinácia, v prípade potreby aj príprava, účtovných podkladov pre účtovné oddelenie (cestovné príkazy, pokladňa)
• zabezpečenie plynulého chodu kancelárie vedenia spoločnosti a prípadne riešenie firemných dôverných záležitostí smerom k inštitúciám

Možnosť sebarealizácie v medzinárodnej spoločnosti
Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
Notebook, mobilný telefón
Ročný bonus
Kariérny rast a možnosť pracovať v rámci holdingu i v zahraničí

Ďakujeme za záujem o zverejnenú pozíciu. Pre zefektívnenie vzájomnej komunikácie a z dôvodu zabezpečenia súladu s požiadavkami GDPR, si vás dovoľujeme požiadať o registráciu priamo na www.targetexecutivesearch.com (Sign up), prípadne o zaslanie na slovakia@targetexecutivesearch.com. Pri registrácii nezabudnite priložiť svoj životopis, prípadne motivačný list. Váš profil bude dôkladne posúdený a vybraných kandidátov skontaktujeme ohľadom osobného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná, stredne veľká medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá sústreďuje svoje obchodné aktivity predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

Výkonná asistentka/asistent, Asistentka/asistent vedenia spoločnosti, Office asistentka/asistent
3

• minimálne 3 roky praxe v podobnej pozícii výkonného asistenta vedenia spoločnosti
• veľmi dobrá znalosť nemčiny je podmienkou (ústne aj písomne)
• vysokoškolské vzdelanie, adekvátne k danej pozícii (ekonomické, obchodné)
• znalosť nemecky hovoriaceho prostredia, nemeckej mentality je výhodou
• komunikačné schopnosti (prejavujúce sa v profesionálnom telefonickom i osobnom kontakte, pri získavaní, spracovaní a odovzdávaní informácií)
• lojalita, diskrétnosť, presnosť, samostatnosť
• výborné organizačné schopnosti
• praktická znalosť práce v MS office

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zelená 2
811 01 Bratislava