Pridať inzerát

Sales Manager pre projektový obchod

TARGET Executive Search

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacOd EUR 2200 v hrubom mesačne, štvrťročné odmeny, ročný bonus. Platové ohodnotenie sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta a bude dohodnuté priamo s klientom.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre etablovanú a stabilnú spoločnosť, európskeho lídra v svojom obchodnom segmente. Spoločnosť posilňuje svoj obchodný tím v Slovenskej republike a z toho dôvodu hľadá nového kolegu na pozíciu „Sales Manager pre projektový obchod“. Hľadáme vysoko angažovaného, profesionálneho obchodného manažéra, ktorý má skúsenosti s aktívnym predajom v stavebnom sektore – v oblasti predaja stavebných materiálov a zároveň je zvyknutý na prácu v procesne orientovanej nadnárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

• Vedenie obchodných rokovaní s investormi, developermi, architektmi, projektantmi, ale zároveň aj s montážnymi firmami a veľkoobchodom
• Systematická podpora obchodných partnerov
• Poradenstvo, udržiavanie kontaktov s klientmi za účelom systematického zvyšovania predaja
• Zodpovednosť za riešenie relevantných požiadaviek zákazníkov, vrátane výberu produktov, prípravy prezentácií pre jednotlivé skupiny zákazníkov, riešenie problémov klientov súvisiacich s projektovým obchodom, spolupráca s ostatnými členmi predajného tímu pri cenotvorbe, pri plánovaných marketingových aktivitách
• Sledovanie vývoja trhu a aktivít konkurencie, analýza trhového potenciálu (ceny, novinky, aktivity)
• Príprava interných predajných analýz, koordinácia v rámci existujúceho obchodného tímu
• Reporting a systematická práca v CRM
• Po zapracovaní riadenie a zodpovednosť za činnosť menšieho tímu kolegov

• Zaujímavú prácu na HPP v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, európskeho lídra v danom segmente
• Pravidelné odborné školenia – lokálne, aj v centrále v zahraničí
• Kompetitívne ohodnotenie, pravidelné ¼ ročné odmeny, koncoročné odmeny, služobné auto – po zapracovaní aj na súkromné účely
• Stabilným miestom výkonu práce je sídlo spoločnosti v Bratislave. Obchodným teritóriom je celá Slovenská republika – práca vyžaduje aktívne a pravidelné cestovanie

Ďakujeme za záujem o zverejnenú pozíciu. Pre zefektívnenie vzájomnej komunikácie a z dôvodu zabezpečenia súladu s požiadavkami GDPR, si vás dovoľujeme požiadať o registráciu priamo na www.targetexecutivesearch.com (Sign up). Pri registrácii nezabudnite priložiť svoj životopis, prípadne motivačný list. Váš profil bude dôkladne posúdený a vybraných kandidátov skontaktujeme ohľadom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.1.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre etablovanú a stabilnú spoločnosť, európskeho lídra v svojom obchodnom segmente - stavebné materiály.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
10

• 10+ rokov praxe, z toho aspoň 3 – 4 roky skúseností v oblasti predaja v sektore stavebných materiálov, ideálne v rámci medzinárodnej spoločnosti s prepracovaným predajným systémom
• Vhodným kandidátom je aj Projektový manažér, ktorý doteraz pracoval na strane developera a má záujem ďalej rozvíjať svoju kariéru obchodným smerom
• Dobrá znalosť sektora stavebných materiálov
• Ambiciózny, obchodne zameraný so silným technickým zázemím (sektor stavebníctva), schopný získať si obchodných partnerov a rozvíjať dlhodobé vzťahy na profesionálnej úrovni
• Schopnosť pracovať systematicky – pravidelné návštevy, CRM, reporting
• Dobrá znalosť anglického jazyka (minimálne B2)
• VŠ, prípadne SŠ vzdelanie (stavebníctvo alebo obchod)
• Dôraz na integritu, dôveryhodnosť a profesionalitu
• Veľmi dobrá znalosť MS Excel a PowerPoint
• Aktívny vodič

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zelená 2
811 01 Bratislava