Pridať inzerát

Projektový manažér

Tankpetrol, s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacostatné príplatky primerané pracovnej pozícií + ďalšie benefity v závislosti od výsledkov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie investičných projektov
- posúdenie existujúcich stavieb a analýza realizovateľnosti ich úprav, opráv, rekonštrukcie spolu s odhadom investičných nákladov a časovým harmonogramom
- analýza realizovateľnosti výstavby nového objektu na vybranom území vrátane odhadu investičných nákladov a časového harmonogramu
- spracovanie projektového harmonogramu, vrátane časového plánu a rozpočtu projektu
- výber technológií a materiálov stavby
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie, vyjadrení, povolení (ÚR, SP, kolaudácia)
- styk s dotknutými úradmi, inštitúciami a inými subjektami
- výber dodávateľov technológií, úprav, opráv, rekonštrukcií, výstavby
- riadenie, vedenie a kontrola realizácie projektov – dozor stavby, inštalácie technológií
- kontrola čerpania nákladov
- uvedenie do testovacej prevádzky a následné odovzdanie do rutinnej prevádzky
- zabezpečenie servisu dodaných technológií a stavieb
- vysporiadanie reklamácií

Zodpovedá za:
- vedenie investičných projektov
- za vypracovanie harmonogramu projektov
- za riadenie a výsledok výberových konaní súvisiacich s projektami
- za dodržanie časového a finančného plánu projektov
- za vecnú a obsahovú správnosť dodávateľských faktúr v rámci projektov

benefity zodpovedajúce pracovnej pozícií

Informácie o výberovom konaní

k CV požadujeme uviesť referencie realizovaných projektov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

staviteľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Project - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, logické myslenie, schopnosť hľadať riešenia
znalosť technológií a technologických celkov v chemickom priemysle výhodou

Tankpetrol, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, rozširujúca vozový park a služby v preprave pohonných hmôt. Svoje podnikateľské aktivity realizuje v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s pohonnými látkami, vrátane prevádzkovania čerpacích staníc pod značkou Tankpetrol.