Pridať inzerát

Vodič autocisterny ADR - Orava

Tankpetrol, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacplus prémie a osobné ohodnotenie v závislosti od plnenia pracovných povinností a ukazovateľov prevádzky vozidla
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič autocisterny ADR na území Slovenska,
regionálna preprava - Orava,
preprava PHM v cisternách podľa pokynov zamestnávateľa

výhodné platobné podmienky
bonusový program
nový vozový park
viac informácií pri osobnom pohovore

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

- doklad o spôsobilosti pre špeciálne nákladné vozidlá (preukaz ADR) podľa zákona č.56/2012 Z.z. o cestnej doprave a vyhlášky MV SR č.8/2009 Z.z., ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- kvalifikačná karta vodiča, osvedčenie o základnej kvalifikácii a osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č.280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
- doklad o zdravotnej prehliadke
- zrelá osobnosť
- morálna bezúhonnosť
- prezentovanie, príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- orientácia na zákazníka

Tankpetrol, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, rozširujúca vozový park a služby v preprave pohonných hmôt. Svoje podnikateľské aktivity realizuje v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s pohonnými látkami, vrátane prevádzkovania čerpacích staníc pod značkou Tankpetrol.

Kontakt