Pridať inzerát

Vodič ADR cisterny

TANKER, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 680 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 739 EUR + odmeny podľa výsledkov práce (variabilná zložka mzdy), diéty (mzda cca 1250 - 1500 EUR netto)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava ADR materiálu v rámci SR a ČR
- odstavné parkovisko v Bratislave alebo Hlohovci
- zodpovednosť za pridelené vozidlo, preprava na kontroly a servis
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- výkon prác súvisiacich s pracovným zaradením podľa pokynov nadriadeného

- pravidelná mzda a diéty
- firemný mobilný telefón
- každý deň doma

Ak máš pozitívny prístup k práci tak si to práve Ty na koho čakáme!
Do nášho tímu hľadáme kolegov, na ktorých bude spoľahnutie a zodpovednosť je ich silnou stránkou. Chceme, aby si sa cítil v práci príjemne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii, Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča + ADR osvedčenie o školení vodičov

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky na pozícii vodič autocisterny

Hľadáme šikovných, zodpovedných zamestnancov s pozitívnym prístupom ku práci, s radosťou sa učiť nové veci......

Spoločnosť TANKER je sieťou čerpacích staníc po celom Slovensku. Svojim prístupom ku zamestnancom sa snaží navodiť rodinnú atmosféru a vytvoriť podmienky ku ich spokojnosti. Venuje sa nákupu a predaju pohonných hmôt, prevádzkuje siet ČS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov