Pridať inzerát

Administratívny pracovník

Tanečné divadlo Ifjú Szivek

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Palackého 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda sa vypočítava podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. V prípade vykonávania spoľahlivej, kvalitnej práce je nad rámec mesačného platu možnosť na pripísanie jednorazových mimoriadnych odmien (zvyčajne raz-dvakrát ročne).
  • Termín nástupu: 01.06.2022, resp.dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia došlej a odoslanej pošty, archivácia pošty, distribúcia zásielok na poštu, resp. podateľňu MK SR.
Príprava, archivácia, zverejňovanie objednávok.
Príprava, evidencia zmlúv, zverejňovanie zmlúv na CRZ.
Sledovanie platnosti a obnova zmlúv.
Evidencia a archivácia dodávateľských faktúr a ostatných záväzkov.
Evidencia a zaradenie nakúpeného drobného hmotného majetku do zoznamu DHM.
Zverejňovanie dodávateľských faktúr.
Vystavenie, evidencia a odosielanie odberateľských faktúr.
Výkon úhrad dodávateľských faktúr a ostatných záväzkov – práca so Štátnou pokladnicou.
Evidencia úhrad VÚB (platobné karty).
Vyúčtovanie hotovostných preddavkov v Štátnej pokladnici.
Úhrada a vymáhanie preddavkov na cestovné príkazy, úhrada doplatkov na cestovné príkazy a ich evidencia.
Evidencia drobného hmotného majetku
Samostatná a tvorivá formulácia textových obsahov spravovanej agendy.

Týždeň dovolenky naviac.
Osobný príplatok od prvého dňa po nástupe do pracovného pomeru.
Fixný pracovný čas, 7.5 hod - po-pia.
Príležitostné odmeny.
Možnosť kariérneho rastu.
Atraktívna lokalita výkonu práce.
Práca v oblasti kultúry.

Po preštudovaní zaslaných životopisov budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Drive - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

administratívna práca, fakturácia

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení úloh
Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita, logické myslenie
Prax vo verejnej správe výhodou

Tanečné divadlo Ifjú Szivek je štátna príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Ministerstva kultúry SR, profesionálne maďarské tanečné divadlo s dlhoročnou tradíciou, ktoré je jednou z najvýznamnejších umeleckých dielní maďarského folklórneho hnutia a umeleckého života Maďarov na Slovensku. Najväčším prínosom telesa je prezentácia tradičnej hudobnej a tanečnej kultúry strednej Európy ako spoločenskej hodnoty, prostredníctvom tanečno-divadelných predstavení doma i v zahraničí. Významnú časť práce venuje divadelnému spracovaniu tradičného ľudového tanca a ľudovej hudby Maďarov na Slovensku. Cieľovou skupinou sú predovšetkým Maďari, žijúci na Slovensku, ale ako reprezentant tradičnej maďarskej kultúry sa teleso predstavilo aj na mnohých scénach v zahraničí. Okrem scénickej tvorby a predstavení sa tanečné divadlo aktívne zúčastňuje na organizovaní a realizácii mnohých celoslovenských podujatí. Sídlo organizácie je jediným maďarským “kamenným” divadlom v hlavnom meste, je významným miestom maďarskej kultúry v Bratislave. Viac informácií na www.ifjuszivek.sk.