Operátor / ka vo výrobe - posledné voľné miesta na novej linke

TANDEM personal partner s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac+ ďalšie odmeny až do výšky 400 €
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba, poťahovanie a kompletizácia automobilových komponentov (opierok)
- kontrola kvality
- obsluha strojov a zariadení, práce na linke
- trojzmenná prevádzka
- miesto práce: Košice - letisko, práca je vhodná pre uchádzačov z okolitých miest a obcí
- dobrá dopravná dostupnosť

Základnú mzdu je možné navýšiť o nasledujúce:
+ mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu (1,67 €/hod) a v nedeľu (3,33 €/hod)
+ mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (1,33 €/hod)
+ mzda za prácu nadčas (25% priemerného zárobku)
+ mzda a náhrada mzdy za sviatok (100% priemerného zárobku)
+ bonus dochádzkový, výkonnostný, mimoriadny (75 €/mesiac)
+ bonus za kritickú pozíciu (75€/mesiac)
+ príplatok za maďarský preklad
+ odmena za splnený limit na linke (variabilná zložka)
+ príspevok na cestovné (25€ - 125€)
+ príspevok na pranie (2,77€/mesiac)
+ 13. plat
+ výhodné stravovanie v jedálni (možnosť výberu 3 jedál – 0,80 €/obed)
+ možnosť čerpania zálohy mimo výplatného termínu

V prípade záujmu o vyššie uvedenú pozíciu nám mailom pošlite životopis. Kontaktovaní budú iba kandidáti spĺňajúci kritéria danej pozície. Informácie poskytneme aj telefonicky počas pracovných hodín na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Osobný pohovor sa uskutoční v kancelárii v Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- zodpovednosť
-zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny)
-ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti sprostredkovania práce

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 51
831 03 Bratislava