Pridať inzerát

Skladník - vodič ND

TAMI GROUP

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 625 EUR/mesiacmesačné prémie + odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipuláciu s výrobkami a s materiálom v rámci skladu pomocou VZV.
Bezchybné odsúhlasenie liniek a ich denné zúčtovanie s vodičom po realizácii rozvozu. Evidencia a vybavovanie účtovných reklamácií a ich archivácia. Vybavovanie reklamácií v zmysle platného reklamačného poriadku.
Vyhotovovanie príjemok vlastného a nakupovaného tovaru,
sledovanie doby použiteľnosti výrobkov v expedičných skladov a vyskladnenie výrobkov v záručnej dobe. Rozvoz potravinárskych výrobkov v určených rozvozených trasách

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

Kvalifikačná karta vodiča, tachografická karta vodiča , psychotesty.
Komunikatívne, seriózne vystupovanie.
Zodpovednosť a spoľahlivosť,

Tatranská mliekareň a.s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tatranská mliekareň a.s.
Nad traťou 26
060 01 Kežmarok