Pridať inzerát

Realitný a finančný špecialista

Tamara Hubinová

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacodmeňovanie od výkonu, horná hranica príjmu neexistuje, bonusy a príspevky (na auto, kanceláriu, asistenta)
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veríš svojim komunikačným zručnostiam? Rád pracuješ s modernými aplikáciami?
Rád spoznávaš nových ľudí? Chceš sa stať profesionálom?
U nás nájdeš jedinečné SMART appky pre finančné plánovanie a investovanie.
Do našej dennej práce patrí aj kontakt s novými klientami a následne dlhodobá spolupráca s klientom, servis a plánovanie budúcich krokov.
U nás budeš mať školenia, konferencie a semináre so špičkovými odborníkmi z SR a ČR prostredia investícií, financií a realít.
Investície a sporenia sú dnes veľmi vyhľadávané, disponujeme atraktívnou ponukou.
Okrem toho riešime aj hypotéky pre vlastných klientov, alebo klientov našich realitných maklérov.

Certifikáty a prax pre rôzne sektory finančného trhu a realitného makléra.
Nadštandardné príjmy. Flexibilný pracovný čas. Garantované možnosti kariérneho a finančného postupu. Motivačné súťaže spojené s exotickým cestovaním, teambuilding a ďalšie zaujímavé akcie.
Vzdelávanie, ktoré prináša výsledky
U nás máte možnosť naplno rozbehnúť svoju kariéru. Pre každú riadiacu i špecialistickú pozíciu poskytujeme interné vzdelávanie, ktorým sa viete zlepšiť v odborných a produktových zručnostiach. Myslíme aj na váš osobný rozvoj a implementujeme do vzdelávania nové trendy na trhu. Klientom sme na blízku vždy, keď to potrebujú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.