Pridať inzerát

(Senior) Recruitment Consultant

Talentor Advanced Search, s.r.o.

  • Místo práce: Vyšehradská 423/27, Nové Město, Česko, Praha (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 150 000 Kč/měsícFixní mzda (dle předchozích zkušeností) + bonusový systém (bez stropu) na základě generovaného obratu.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na českém trhu působíme od roku 2004, od roku 2009 jako součást nadnárodní skupiny Talentor International. Věnujeme se projektům v oblasti recruitmentu, executive search a RPO a také rozvojovým projektům v HR oblasti. Momentálně rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

(Senior) Consultant

Popis pracovní pozice

Hlavním úkolem je samostatná realizace výběrových řízení pro naše klienty. Velkou částí Vaší práce budou projekty přímého oslovení – head-huntingu. Budete odpovídat za efektivní využití zdrojů, které povede k identifikaci potenciálních uchazečů, dále budete realizovat proces výběru (analýza dokumentace, telefonický před-pohovor, osobní interview) a komunikaci s klientem.

Vaše úkoly v prvních 3 měsících:

Detailně se seznámíte se všemi službami poskytovanými Talentorem v ČR a zahraničí.

Seznámíte se s vnitřními postupy, standardy, filosofií a hodnotami společnosti.

Poznáte odlišnosti naší práce a našeho přístupu, proniknete do základů metodiky Performance Based Hiring.

Seznámíte se s kolegy v Praze, Ostravě, Prešově a zahraničních pobočkách skupiny Talentor.

Seznámíte se s klíčovými osobami na straně našich klientů.

Začnete samostatně realizovat první výběrové projekty.

Vaše úkoly v období od čtvrtého měsíce:

Budete kompletně řídit projekty výběru a vyhledávání zaměstnanců pro klienty naší společnosti od definice pracovní pozice a požadavků přes určení a realizaci strategie vyhledávání (včetně přímého oslovení/headhuntingu), výběr vhodných kandidátů a následnou komunikaci s klientem.

Budete se aktivně podílet na rozvoji obchodních aktivit Talentoru v ČR a přeshraničních aktivitách, zejména co se spolupráce s kolegy v Rakousku týče.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí jedné z největších direct search agentur v ČR.
Dynamické prostředí s množstvím různorodých projektů.
Možnost soustředit se na vlastní práci; absolutní minimum administrativy a reportingu.
Možnost práce s „cutting edge“ informačním systémem a databází; využívání nejmodernějších vyhledávacích nástrojů.
Možnost práce na nadnárodních a přeshraničních projektech.
Pestrý tým skvělých kolegů velmi různého věku, vzdělání a zájmů aneb „jestli si nenajdete kamarády u nás, tak nikde“.
Neformální a přátelskou firemní kulturu s principy „svobodné firmy“.
„Last but not least“ (já vím, čekáte na to celou dobu) také motivující finanční ohodnocení s fixní a bonusovou složkou.
Počítač a mobil (my víme, že to vlastně není benefit).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Talentor Advanced Search je přední personálně-poradenská společnost působící na českém trhu od roku 2004. Jsme členem skupiny Talentor International, která působí ve 31 zemích napříč 4 kontinenty. Talentor International je členem prestižního seznamu nejlepších globálních executive search firem Hunt Scanlon Global 40.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

HR consulting, recruitment, executive search

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců